Çeşitli kategorilerdeki oyunlar sürekli güncellenmektedir.

.
.
.
.

Grand Theft Auto - GTA Oyun şifreleri - GTA oyun sifreleri

GTA Kaba dil şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın IAMGARYPENN yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir. hileyi kapatmak için IAMNOTGARYPENN [delete] tuşuna basıp yazacaksınız.
GTA Tren Kaçırma Şifreleri: Trene girdikten sonra [CTRL] + [Enter] tuşlarına basacaksınız.
GTA Tüm Leveller ve Şehirler Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın ITSGALLUS yazın olmazsa NINEINAROW yazın o da olmassa SUPER WELL yazın hiçbiri olmuyorsa 3 ünü birden yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA 9,999,999 Puan Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın ITCOULDBEYOU yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Sınırsız yaşam Şifreleri Hilesi: karakter ekranında [delete] tuşuna basın ITSTANTRUM yada CALLMENIGEL yazın. Klavyenin sağ taraftaki yıldız tuşuna basınca tüm silahları, ikince kez basınca mermileri doldurursunuz. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Tüm Silah Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın BUCKFAST yada 6031769 yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Hapisten Çıkma Kart Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın SUCKMYROCKET yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.
GTA Polis Şifreleri: karakter ekranında [delete] tuşuna basın IAMTHELAW yada STEVESMATES yazın. yazdıktan sonra bi ses duyakcaksınız. o ses oyun hilesini doğru yaptığınızı gösterir.

Grand Theft Auto II - GTA Oyun şifreleri

Hile Modunu açmak : isim olarak GOURANGA yazın. 1 kere yapmanız yeterli. hileler sadece avrupa versiyonlarında çalışmaktadır.
Tüm Silahlar ve Mermiler : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında GOREFEST yazın.
Bedava Alışveriş : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında EATSOUP yazın.
Görünmezlik : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında RSJABBER yada HUNSRUS yazın.
Gangsterlerden Puan Kazanmak için : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında MADEMAN yazın.
99 Can : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında CUTIE1 yazın.
999,999,999 Puan : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında IAMDAVEJ yazın.
Ateş Silahı : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında FLAMEON yazın.
GTA Hapisten Çıkma Kart Şifreleri: Hile modunu aktif edin. oyun sırasında JAILBAIT yazın.
Tüm Leveller : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında TUMYFROG yazın.
500.000 Dolar : Hile modunu aktif edin. oyun sırasında MUCHCASH yada COOLBOY yazın.

Grand Theft Auto III - GTA III Oyun şifreleri

Görünmez arabalar: anicesetofwheels Tüm arabaları patlatma: bangbangbang Oyunu hızlandırma: boooooring Uçan Araç: chittycittybb Kolay araba kontrolü: cornerslikemad 100% Sağlık: gesundheit Tank (Rhino): giveusatank Tüm Silahlar: gunsgunsguns Para: ifiwerearichman Kıyafet: ilikedressingup Bulutlu Hava: ilikescotland Yağmurlu Hava: ilovescotland Dengesiz Halk: itsallgoingmaaad Süper Hız: madweather Aranma puanı arttırma: morepoliceplease Saldırgan Halk: nobodylikesme Aranma seviyesi düşürme: nopoliceplease Sisli Hava: peasoup Temiz Hava: skincancerforme Zaman hızlandırma: timeflieswhenyou Halk arası kavga: weaponsforall

Grand Theft Auto San Andreas - GTA San Andreas Oyun şifreleri

SPEEDFREAK: Nitro NIGHTPROWLER: Gece Modu FLYINGFISH: Uçan Botlar BUBBLECARS: Arabalar Çarpınca savruluyor. STATEOFEMERGENCY: Kaos oluyor BLUESUEDESHOES: Elvis Presley Modu SPEEDITUP: Daha hızlı oyun CRAZYTOWN: Genelev modu ONLYHOMIESALLOWED: Mafya heryerde BIFBUZZ: Mafya şehri kontrol ediyor. ROCKETMAN: Jetpack PROFESSIONALKILLER: Her silahta tetikçi kabiliyeti CJPHONEHOME: Kocaman zıplama FULLCLIP: Sınırsız Mermi WHEELSONLYPLEASE: Görünmez araçlar NATURALTALENT: Araç özellikleri max BUFFMEUP: max kas WORSHIPME: maz güven HELLOLADIES: max çekicilik KANGAROO: mega atlama NINJATOWN: ninja modu STICKLIKEGLUE: mükemmel araç kontrolü ROCKETMAYHEM: roketler GHOSTTOWN: hayalet şehir BRINGITON: 6 yıldız aranma leveli SLOWITDOWN: yavaş oyun ITSALLBULL: Katil Dozer OHDUDE: Katil Avcı JUMPJET: Katil Hidra MONSTERMASH: Katil Canavar FOURWHEELFUN: Bu ne bilmiyorum VROCKPOKEY: Katil yarış arabası WHERESTHEFUNERAL: Katil Romero GOODBYECRUELWORLD: İntahar PLEASANTLYWARM: Güneşli Hava SCOTTISHSUMMER: Fırtına EVERYONEISPOOR: Dandik Araçlar EVERYONEISRICH: Kaliteli Araçlar TOODAMNHOT: Çok güneşli hava PROFESSIONALSKIT: 2. Set silahlar, uzman modu

Grand Theft Auto Vice City - GTA Vice City Oyun şifreleri

THUGSTOOLS ~ silah seti 1 PROFESSIONALTOOLS ~ silah seti 2 NUTTERTOOLS ~ silah seti 3 ASPIRINE ~ Sağlık PRECIOUSPROTECTION ~ Zırh ICANTTAKEITANYMORE ~ İntahar YOUWONTTAKEMEALIVE ~ Aranma Seviyesi arttırma LEAVEMEALONE ~ Aranma Seviyesi azaltma FANNYMAGNET ~ Dişi oyuncular takılıyor peşinize CERTAINDEATH ~ Tommy sigara içiyor DEEPFRIEDMARSBARS ~ Şişman oyuncu PROGRAMMER ~ Zayıf oyuncu STILLLIKEDRESSINGUP ~ oyuncu tipi rastgele değişiyor CHEATSHAVEBEENCRACKED ~ Ricardo Diaz olarak oynarsınız LOOKLIKELANCE ~ Lance Vance olarak oynarsınız MYSONISALAWYER ~ Ken Rosenberg olarak oynarsınız LOOKLIKEHILARY ~ Hilary King olarak oynarsınız ONEARMEDBANDIT ~ Phil Cassidy olarak oynarsınız IDONTHAVETHEMONEYSONNY ~ Sonny Forelli olarak oynarsınız FOXYLITTLETHING ~ Mercedes olarak oynarsınız PANZER ~ Rhino Tank TRAVELINSTYLE ~ Bloodring Banger GETTHEREQUICKLY ~ Bloodring Banger (alternatif) GETTHEREFAST ~ Sabre Turbo GETTHEREVERYFASTINDEED ~ Hotring Racer GETTHEREAMAZINGLYFAST ~ Hotring Racer (alternatif) THELASTRIDE ~ Romero's Hearse BIGBANG ~ Araçlar Patlar MIAMITRAFFIC ~ Dengesiz şoförler AHAIRDRESSERSCAR ~ Tüm arabalar pembeye döner IWANTITPAINTEDBLACK ~ Tüm arabalar siyaha döner COMEFLYWITHME ~ Uçan Araçlar GRIPISEVERYTHING ~ Araba kontrolü GREENLIGHT ~ Tüm ışıklar yeşil SEAWAYS ~ Suyun üstünde uçan arabalar WHEELSAREALLINEED ~ Sadece tekerlekler görünür LOADSOFLITTLETHINGS ~ Kocaman tekerlekler HOPINGIRL ~ Arabanızı alırlar ALOVELYDAY ~ Güneşli hava CANTSEEATHING ~ Sisli hava CATSANDDOGS ~ Fırtınalı hava LIFEISPASSINGMEBY ~ zaman hızlandırma

  Onur Pay  Oyun  Blog  Metal Spikerlik Sunuculuk Diksiyon Kursu

oyun

title : gta oyun sifreleri, gta oyun şifreleri
keywords: gta, oyun, sifre, hile, vice city, san andreas, cheat

En güzel en süper en kral 1 numara bedava Flash oyunlar burada. Onur'un oyunlarında.
.
.
.
.

Onurun Ücretsiz Flash Oyunları
onurpay.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!